Aktualności

MY TEŻ SPRZĄTALIŚMY ŚWIAT!!!

Jak co roku dołączyliśmy do międzynarodowej kampanii „Sprzątanie świata”, która odbyła się już po raz  28. W tym roku przebiegała ona pod hasłem: „MYŚLĘ, WIĘC NIE ŚMIECĘ”.

W tygodniu poprzedzającym finał sprzątaliśmy śmieci na terenie położonym w pobliżu naszej szkoły. Chcieliśmy przypomnieć i młodym, i dorosłym, że śmieci powinny być składowane w miejscach do tego przeznaczonych. Nie chcemy mieć udziału w zaśmiecaniu naszej planety!!!

Wszystkie klasy, które uczestniczyły w sprzątaniu spisały się znakomicie. Szczególnym zaangażowaniem wykazały się nasze najmłodsze koleżanki i nasi najmłodsi koledzy.  To dobra wróżba  dla Matki Ziemi, że dbają o Nią najmłodsze pokolenia!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii:)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *