Świetlica

UCZYMY SIĘ SAMORZĄDNOŚCI I DEMOKRACJI !!!

Dnia 23 września 2021 roku w naszej szkole odbyły się wybory Samorządu Uczniowskiego. Były one znakomitą szkołą samorządności i demokracji. Poprzedzone zostały kampanią przedwyborczą, podczas której 16 kandydatów przekonywało wyborców, że warto na nich oddać głos.

Głosowanie odbywało się zgodnie z zasadami demokracji. Było tajne, równe, bezpośrednie. Uczestniczyli w nim uczniowie klas czwartych, piątych, klasy szóstej, klas siódmych oraz wszyscy nauczyciele. W sumie oddanych zostało 181 głosów. Pięciu kandydatów, którzy uzyskali największą liczbę głosów weszło w skład zarządu Samorządu Uczniowskiego.

Ostatecznie zarząd SU ukonstytuował się w następujący sposób:

przewodnicząca – Iga Zdybel V B

zastępca – Zarina Khokhar V C

członkowie zarządu:

Aleksandra Mlonek V A

Maja Sapieja VI A

Jakub Karpiński VI A

Pozostali członkowie Samorządu Uczniowskiego to:

Agata Mosiej VII A

Magda Krasnodębska  VII A

Oleksandr Maletych VII B

Emilia Wierzbicka V B

Natalia Filiks IV A

Jan Anuszkiewicz IV B

Gratulujemy naszym koleżankom i kolegom. Liczymy na to, że będziecie godnie nas reprezentować, że będziecie mieli ciekawe pomysły, które uatrakcyjnią życie szkoły!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *