Aktualności

PODSUMOWANIE PROJEKTU EKO AKCJA

19.10.2021 w Urzędzie Miasta odbyło się podsumowanie projektu edukacyjnego „Eko Akcja” i konkursu plastycznego STOP SMOG. W uroczystości uczestniczyli nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie, ich nauczyciele oraz pracownicy Urzędu Miasta. Projekt przeznaczony był dla przedszkoli i uczniów klas I – III szkół podstawowych. Uczniowie naszej szkoły chętnie wzięli udział w zajęciach dotyczących ochrony powietrza i w konkursie plastycznym. Wpłynęło bardzo dużo ciekawych i twórczych prac. Komisja konkursowa w składzie:

  • Agata Celińska    –  Nauczyciel  plastyki
  • Marta Leśniczuk  –  Urząd Miasta w Sokołowie Podlaskim
  • Marta Skrodzka   –  Urząd Miasta w Sokołowie Podlaskim

nagrodziła 30 prac i przyznała 100 wyróżnień spośród wszystkich szkół i przedszkoli biorących udział w konkursie. Z naszej szkoły nagrodzono troje uczniów i czternaścioro wyróżniono.

      Oto laureaci:

I miejsce – Weronika Fechner – kl. IIA

II miejsce – Hanna Kuc kl. IIA 

III miejsce – Nikodem Cegiełka kl. IIA

     Wyróżnienia:

Dominika Ślepowrońska – kl. IA

Bartosz Kowal – kl. IB

Viktoria Bocian – kl. IIIB

Mateusz Częścik – kl. IIB

Anna Artych – kl. IIB

Magdalena Karakula – kl IB

Nadia Grabarek – kl. IIA

Gabriela Kalicka – kl. IB

Jakub Kierył – kl. IIA

Michalina Kozłowska – kl. IB

Aleksandra Zawadzka – kl. IIA

Amanda Gromek – kl. IIA

Dariusz Zdybel – kl. IIB

Milena Karakula – kl IB

Nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie otrzymali upominki i pamiątkowe dyplomy, a ich prace można obejrzeć na żywo w Urzędzie Miasta lub online na stronie urzędu. Wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie bardzo dziękujemy, a laureatom gratulujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *