Świetlica

Przygotowania w świetlicy szkolnej do obchodów Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole

Dzień Edukacji Narodowej to szczególne święto wszystkich Nauczycieli i Pracowników szkoły. Z tej okazji wychowankowie świetlicy pod okiem  p. Zuzanny Marcinkowskiej postanowili wykonać dla wszystkich pracowników szkoły karty z życzeniami. Już od poniedziałku delegacja „świetliczaków” składała życzenia i wręczała własnoręcznie wykonane karty pracownikom szkoły dziękując za serce, opiekę i trud włożony w wychowanie, edukację, wyrozumiałość i niepowtarzalną atmosferę, dzięki której szkoła jest wyjątkowa, a uczniowie przychodzą do niej z chęcią i przyjemnością.

Wszyscy pracownicy świetlicy przygotowali także piękną dekorację pełną kolorowych kwiatów i serc z życzeniami dla pedagogów oraz ozdobna ramkę do wspólnych fotografii. Tegoroczne obchody DEN na długo pozostaną w naszej pamięci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *