Aktualności

Wizyta biskupa diecezji drohiczyńskiej Piotra Sawczuka w Szkole Podstawowej nr 6 im. Pawła Kamińskiego w Sokołowie Podlaskim.

Z okazji wizyty kanonicznej parafii p.w. Niepokalanego Poczęcia N.M.P w Sokołowie Podlaskim dnia 08.11.2021r.gościł w naszej szkole ksiądz biskup Piotr Sawczuk, ksiądz sekretarz Marcin Szymanik, oraz proboszcz  ksiądz prałat Andrzej Krupa. Spotkanie rozpoczęło się od powitania przybyłych gości przez uczniów, pana dyrektora Kazimierza Soszkę oraz przedstawicieli rodziców. Po części oficjalnej miało miejsce spotkanie wszystkich pracowników szkoły, oraz delegacji rodziców  z przybyłymi gośćmi.

Na koniec ksiądz biskup powiedział, że cieszy się z tego iż religia jest w szkole, nawiązał do współpracy z parafią konkatedralną, podziękował całej społeczności. Było to niezwykłe i wzruszające wydarzenie, które pozwala dostrzec, że wśród wartości, które wprowadza w życie dziecka szkoła, są też wartości chrześcijańskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *