Konkurs „Kolory jesieni”

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

,,KOLORY JESIENI”

 

 Dnia 24.11.2021r. odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,,KOLORY JESIENI”,  zorganizowany przez nauczyciela świetlicy- Zuzannę Marcinkowską.

Celem konkursu było:

  •  rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych, wyobraźni i wrażliwości estetycznej,
  • wzbogacenie warsztatu plastycznego i rozwijanie różnorodnych form i technik plastycznych,
  • kształtowanie umiejętności obserwowania przyrody
  • zwrócenie uwagi na bogactwo różnorodności kolorów w przyrodzie jesienią,
  • promowanie osiągnięć uczniów uzdolnionych plastycznie.

Na konkurs wpłynęły 24 prace konkursowe z klas: Ia, I b, I c, II a, II b, III a, IV b, IV c, V c

Dnia 18.11.2021r. komisja w składzie:

  1. Zuzanna Marcinkowska –przewodnicząca (organizator konkursu)
  2. Jolanta Laskowska – członek
  3. Monika Iwaniuk – członek

wyłoniła zwycięzców konkursu.

Podczas oceniania prac jury brało pod uwagę następujące kryteria:

– samodzielność,

– pomysłowość,

– staranność wykonania.

Decyzją Komisji: I miejsce zajęli:

 

  1. Zofia Klamrzyńska kl, I b
  2. Igor Materski I c
  3. Maja Skowrońska I b

 

II miejsce zajęli:

 

  1. Magdalena Karakula kl. I b
  2. Milena Karakula I b
  3. Michalina Kozłowska kl. I b

 

III miejsce zajęli:

 

  1. Igor Replin II b
  2. Antoni Dmowski I a
  3. Zuzanna Kondraciuk kl. II a
  4. Oliwier Dzieciątko kl. I b
  5. Wiktoria Kotowska kl. IV b

Z uwagi na zaangażowanie i pomysłowość komisja postanowiła przyznać pozostałym uczestnikom konkursu – wyróżnienia.

Wyróżnienia otrzymali:

  1. Dominika Ślepowrońska kl. I a
  2. Gabriela Adamczuk I c
  3. Nikola Kakietek kl. I c
  4. Maciej Mazur kl. I c
  5. Bartek Kowal kl. I b
  6. Igor Powierza kl. II b
  7. Mateusz Częścik kl. II b
  8. Julia Kowalczyk III a
  9. Nikola Czarnocka IV b
  10. Gabriela Czerkas kl. IV b
  11. Michał Stelmaszczuk kl. IV c
  12. Weronika Mazurek kl. V c
  13. Gabriela Grabowska kl. V c

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, upominki i słodki w barwach jesieni deser.

Jednocześnie Komisja serdecznie gratulowała wszystkim laureatom, życząc im samych sukcesów w artystycznych poczynaniach!

Nagrody ufundowali:

  1. Pan Kazimierz Soszka- Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6
  2. Agencja Ubezpieczeniowa Agnieszka Tomaszewska
  3. Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów w Kosowie Lackim- Zbigniew Gęsina
  4. E-paka, PENGAZ Agnieszka Trochimiak

Nagrodzone prace zostały wyeksponowane na wystawie w holu szkolnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *