Aktualności

„Eko-wyzwanie”

W listopadzie w naszej szkole odbyła się akcja „Eko-wyzwanie”. Inicjatorkami akcji były nauczycielki: biologii Patrycja Czapska, geografii Agnieszka Mikołajczuk i przyrody Grażyna Murawska.

Okazją do zorganizowania wydarzenia był Dzień Czystego Powietrza. W ramach akcji uczniowie wykonali przepiękne plakaty propagujące postawy proekologiczne. Dodatkowo mieli do rozwiązania 23 zadania ukryte w różnych miejscach w szkole. Wśród nich były łamigłówki, krzyżówki, rebusy, kody QR a także zaszyfrowane hasła.

Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Przystąpiło do niej około 80 uczniów. 14 grudnia odbyło się uroczyste podsumowanie akcji. Laureatami zostali:

-Michał Abramczuk kl. 4C

-Michał Stelmaszczuk kl. 4C

-Malwina Bazylczuk kl. 5A

-Paulina Bubel kl. 5A

-Lena Czarnocka kl. 5A

-Oliwia Krasnodębska kl. 5C

-Ada Kosina kl. 5C

-Nikola Jakubowska kl. 5C

-Aleksandra Pawluk kl. 7A

-Michał Matwiejczuk kl. 7A

-Jakub Misiuta kl. 7A

-Alicja Laskowiecka kl. 7A

Pani Dyrektor Grażyna Murawska pogratulowała zwycięzcom wytrwałości w zdobywaniu wyzwań oraz prawidłowego ich rozwiązania.

Nagrodami dla uczniów były słodkie upominki oraz vouchery do wykorzystania na lekcji przyrody, biologii lub geografii, np. dodatkowy szczęśliwy numerek, 10 min. legalnego ściągania na sprawdzianie, ocena bardzo dobra za osiągnięcie 85% poprawnych odpowiedzi na sprawdzianie.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i obiecujemy kolejne akcje tego typu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *