Aktualności

Dzień Otwarty

Pierwszy Dzień Wiosny był dla nas radosny i bardzo pracowity, ponieważ tego dnia w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty.

Przybyli do nas niesamowici goście: dzieci z sokołowskich przedszkoli oraz żłobka miejskiego.

Wspólne spotkanie na sali gimnastycznej rozpoczęła krótka przemowa Pana Dyrektora. Następnie odbyły się występy przygotowane przez uczniów klas I – VII naszej szkoły oraz zespołu wokalno – instrumentalnego „Szósteczka”. Wśród krótkich pokazów nie zabrakło recytacji wierszy, tańca sportowego, wiosennego pokazu mody, pokazów gimnastycznych, zabaw muzyczno – ruchowych, a także występów laureatów szkolnego Festiwalu Talentów.

Po wspólnej zabawie zaprosiliśmy naszych Gości na zwiedzanie naszej szkoły. Dzieci mogły nie tylko zobaczyć, ale także samodzielnie sprawdzić, jak na co dzień uczymy się w naszych salach lekcyjnych.

Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas przyniósł przedszkolakom wiele radości i dobrej zabawy, a także pomógł oswoić to, co jeszcze nieznane.

Dziękujemy Nauczycielom i Dyrekcji sokołowskich przedszkoli oraz żłobka miejskiego za zorganizowanie krótkiej wycieczki do naszej szkoły i umożliwienie dzieciom poznania prawdziwego, uczniowskiego życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *