„SZÓSTKA” NA MAJÓWCE MIEJSKIEJ

Dnia 22 maja 2022 roku nasi uczniowie wspaniale zaprezentowali się na „Majówce Miejskiej” w Starej Cukrowni. Na początku wystąpił chór szkolny, który przy akompaniamencie Pana Dyrektora Kazimierza Soszki wykonał dwa utwory – „Zacznij od Bacha” i „Tak bardzo się starałem”. Potem dziewczynki z klas II w bardzo nowatorski i ekspresyjny sposób zaprezentowały wiersz Juliana Tuwima „Pan Hilary”. Kolejnym punktem programu był taniec z barwnymi pomponami „… A Ram Sam Sam, A Ram Sam Sam …”. Gromkimi brawami nagrodzone zostały: solowy występ finalistki Szkolnego Festiwalu Talentów Michaliny Kozłowskiej z klasy IB z piosenką „Autostop” i taniec nowoczesny w wykonaniu uczennic klas III. Kochani, jesteśmy z Was dumni!!!