Aktualności

FINAŁ SZKOLNEGO FESTIWALU TALENTÓW

Szkolny Festiwal Talentów jest tradycją naszej szkoły. W tym roku  szkolnym cieszył się wyjątkowym zainteresowaniem. Eliminacje odbyły się w 8 kategoriach: JĘZYK POLSKI – PROZA i RECYTACJA, JĘZYK ANGIELSKI – WIEDZA, MATEMATYKA – WIEDZA, MUZYKA – ŚPIEW, TANIEC, SPORT, PLASTYKA, INNY TALENT.  Uczestnicy oceniani byli w 3 grupach wiekowych. Łącznie chęć zaprezentowania swoich talentów zgłosiło ponad 140 uczniów, a 34 uzyskało tytuł FINALISTY.  Dnia 27.05.2022r. odbył się uroczysty finał, podczas którego zwycięzcy zaprezentowali swoje talenty i otrzymali atrakcyjne nagrody ufundowane przez Dyrektora Szkoły – Kazimierza Soszkę.

Do finału zakwalifikowali się:

JĘZYK POLSKI – PROZA: Jan Romański

JĘZYK POLSKI – RECYTACJA: Wiktoria Anyszewska, Kamil Ratyński, Dariusz Zdybel, Emilia Wierzbicka, Iga Zdybel

           JĘZYK ANGIELSKI – WIEDZA: Lena Stolarczuk, Zarina Khokhar, Agata Mosiej

            MATEMATYKA – WIEDZA: Michał Kownacki, Blanka Garwacka, Kacper Drzewiecki

           MUZYKA – ŚPIEW: Michalina Kozłowska, Aleksandra Zawadzka, Iga Zdybel, Julia Kowalczyk i Aleksandra Kudelska /duet/

           TANIEC: Weronika Fechner, Zofia Mosiej, Paulina Kurek

           SPORT: Zuzanna Koszewska, Michał Stelmaszczuk, Urszula Bujalska

           PLASTYKA: Jakub Kierył, Dariusz Zdybel, Anna Buczyńska, Olga Wyszomierska, Maja Tomczuk, Daria Jankowska

           INNY TALENT: Maciej Mikołajczuk, Julian Szumski, Natalia Kisielińska, Dominika Cymborowska

Wielkie gratulacje dla wszystkich Finalistów!!! Cieszymy się, że nasi uczniowie mają wiarę w siebie i chcieli pokazać swoje zdolności. Każdy z nas ma jakiś talent, musi go tylko w sobie odnaleźć i nie bać się go zaprezentować. Tak właśnie postąpili nasi wychowankowie … zgłosili się na Szkolny Festiwal Talentów i przeszli do finału! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć  w galerii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *