Aktualności

DIECEZJALNY DZIEŃ MŁODZIEŻY W DROHICZYNIE

Dnia 14.09.2022r. klasy VIIa, VIIIa, VIIIb uczestniczyły w Diecezjalnym Dniu Młodzieży w Drohiczynie pod hasłem „Posłani w pokoju Chrystusa”. Do wyjazdu zachęcił młodzież naszej szkoły ks. Daniel Jankowski. Od początku wszystko wskazywało na to, że wycieczka  będzie super.  Księża prowadzący spotkanie zjednali sobie młodych ludzi niezwykłą energią i muzyką. Uczniowie z wielkim entuzjazmem włączyli się w zabawy integracyjne. Wraz z prowadzącymi  świetnie bawili się m.in. przy utworach Szakiry. Na koniec wszyscy zatańczyli belgijkę. Potem przyszedł czas na refleksję. Podczas  konferencji Michał Bukowski, opowiadał  młodym ludziom o swoim życiu i dobrych doznaniach, których doświadczył. Następnie uczniowie w ciszy i spokoju uczestniczyli we mszy św. Po mszy odbył się koncert Kuby Bartczaka. Tym razem młodzież bawiła się w rytmach rapu. Szaleństwo trwało, dobra energia była odczuwalna dla wszystkich. Po tańcu, wysiłku nadszedł czas na posiłek. Pyszny bigos, kiełbaski i lody były dobrym podsumowaniem udanego spotkania młodzieży z drohiczyńskiej diecezji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *