Aktualności

Jasełka

Okres Bożego Narodzenia daje nam szczególną możliwość do większej wzajemnej życzliwości, w tym czasie zapominamy o wszelkich sporach i waśniach. Uroczystość jasełek od wielu lat wpisana jest do kalendarza uroczystości organizowanych w naszej szkole. Tradycją jest także wystawienie jasełek  w Konkatedrze Niepokalanego Serca NMP. ,, Bóg się rodzi…’’, taki był tytuł przewodni w tym roku. Podczas występu dzieci przedstawiły swoją opowieść o narodzinach Jezusa, oprawioną wieloma kolędami. Piękna scenografia , oraz stroje były idealnym dopełnieniem całego przedstawienia. Artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Za swój występ otrzymali gromkie brawa od publiczności zgromadzonej w kościele.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *