Aktualności

ZKOLNY FESTIWAL TALENTÓW 2023!!!

 Zgodnie z tradycją naszej szkoły rozpoczynamy Szkolny Festiwal Talentów. Jak co roku celem festiwalu jest prezentacja własnych zainteresowań, talentów, umiejętności, hobby, zachęcanie do szukania swoich mocnych stron, wzmocnienie poczucia własnej wartości, wskazanie różnych form aktywności i możliwości spędzania wolnego czasu.

W tym roku,  chęć zaprezentowania swoich talentów zgłosiło bardzo wielu uczniów. Cieszymy się, że  impreza spotkała się z tak dużym zainteresowaniem i … że mamy tylu utalentowanych wychowanków!

Eliminacje odbędą się w terminach ustalonych w regulaminie w trzech grupach wiekowych w kategoriach: muzyka /śpiew/, plastyka, taniec, sport, recytacja /język polski/, inny talent, matematyka dla klas III i V, język angielski dla klas II i VI, historia dla klas V i VI. Rozpoczęliśmy  je w czwartek dn. 26.01.2023r. … w kategorii muzyka – śpiew! W galerii prezentujemy finalistów i zdjęcia z przebiegu eliminacji.

Do finału zakwalifikowane zostaną osoby, które najlepiej zaprezentują swoje umiejętności.

Na bieżąco na facebooku będziemy umieszczać zdjęcia i relacje z kolejnych eliminacji. Zachęcamy dzieci i rodziców do śledzenia przebiegu naszego Szkolnego Festiwalu Talentów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *