Aktualności

Jak Superbohater walczy z HEJTEM

W ramach działań profilaktycznych prowadzonych w naszej szkole, zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na komiks pt. ”Jak Superbohater walczy z HEJTEM”.

Przedmiotem konkursu jest stworzenie pracy – komiksu na temat „Superbohatera walczącego z HEJTEM”.

Weź kartkę papieru, wymyśl postacie, napisz historię i stwórz oryginalny komiks o tym jak można walczyć z hejtowaniem!

Komiks to forma graficzna łącząca rysunek z tekstem literackim, umiejscowionym w charakterystycznych dymkach oddających dialog między postaciami lub z boku obrazków jako tekst narratora. Historia przedstawiona jest za pomocą rysunków (kadrów) powiązanych ze sobą w czasie i opowiadających konkretne wydarzenia. W historyjce obrazkowej zawrzyj najważniejsze cechy Twojego Superbohatera i opowiedz w jaki sposób walczy z Czarnym Charakterem, w tym przypadku HEJTEM. Superbohater to fikcyjny bohater komiksów, filmów, seriali, gier lub książek zwalczający szeroko pojęte zło i najczęściej posiadający nadzwyczajne umiejętności. Superbohaterowie zazwyczaj ukrywają to kim są gdy nie walczą ze złoczyńcami i innymi zagrożeniami, w związku z tym często mają kostiumy, za pomocą których ukrywają swoją tożsamość.

Regulamin konkursu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *