Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie!

Serdecznie zachęcamy Was do wsparcia zbiórki rzeczowej, która jest prowadzona w naszej szkole!

Czasu jest bardzo malutko, dlatego zbiórka trwa od 24 do 28 kwietnia 2023!

Zbieramy gry, puzzle, zabawki, książki dla dzieci i dorosłych oraz wszystkie inne rzeczy w stanie dobrym lub bardzo dobrym, które można przekazać na licytację na rzecz 2-letniego Wiktorka Zawadzkiego.

Chłopiec bardzo potrzebuje naszego wsparcia! Wspólnie z Rodzicami musi zebrać OGROMNĄ kwotę ponad 16 milionów złotych, by móc wylecieć do Stanford w USA na operację ratującą jego życie!

Poniżej udostępniamy link do zbiórki na siepomaga.pl:

Jeśli tylko chcecie podzielić się dobrem i przekazać rzeczy na zbiórkę, możecie je przynosić do sali 105 lub 302.

Zachęcamy także do przekazania 1,5% podatku na rzecz Wiktora, jeśli ktoś jeszcze tego nie uczynił! Wszelkie potrzebne informacje w linku wyżej.

Bardzo dziękujemy za okazane WIELKIE SERCA!
Pamiętajcie: „Dobro to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli”!