Aktualności

Ślubowanie uczniów klas 1.

Pierwszoklasiści oficjalnie stali się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły. Na uroczystość przybyli rodzice, dyrekcja, nauczyciele, ale również dobra wróżka wraz z postaciami z bajek! Zadaniem dzieci przed zgromadzonymi gośćmi było wykazanie się wiedzą na temat: Polski, patrona szkoły, bezpieczeństwa, współpracy z innymi oraz kulturalnego zachowania. Uczniowie zaprezentowali również swoje umiejętności wokalne przy akompaniamencie pianina. Po zakończonej prezentacji wszyscy zgodnie potwierdzili, iż dzieci wspaniale zdały „egzamin pierwszoklasisty”. Podniosłym momentem uroczystości było ślubowanie pierwszoklasistów, które wzbudziło radość i wzruszenie. Po zakończeniu części oficjalnej wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni do klas na poczęstunek, który przygotowali dla nich dumni rodzice !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *