Sport

ZAWODNICZKI SP 6 SOKOŁÓW PODLASKI Z KLAS 6 I MŁ V-CE MISTRZYNIAMI POWIATU W KOSZYKÓWCE

Zawodniczki z klas 6, 5 i 4 naszej szkoły zajęły 2 miejsce w turnieju finałowym o mistrzostwo powiatu w koszykówce. W meczu półfinałowym nasze dziewczęta zwyciężyły z SP 1 Sokołów Podlaski i w meczu o złoty medal uległy SP 2 Sokołów Podlaski. Mecze były bardzo zacięte i pełne emocji, a dziewczęta mimo tego, że w większości były młodsze od rywalek, nie ustępowały im walecznością i skutecznością w grze.
Gratulujemy!!!
Zespół SP 6 wystąpił w składzie:
Ostrowska Martyna 5c
Chendoszko Maja 5c
Molska Maja 5c
Rosak Dominika 6a
Kobryń Zuzanna 6c
Chmiel Julia 5c
Dobrowolska Natalia 4b
Artych Anna 4b
Dobrowolska Wiktoria 4b
Fechner Weronika 4a
Kruczko Julia 5c
Zawadzka Aleksandra 4a
Kuc Hanna (grała w eliminacjach) 4a
Opiekun grupy: Karol Krakowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *