Aktualności

Dzień Dziecka

W poniedziałek, 3 czerwca 2024 r. w naszej szkole odbył się Dzień Dziecka! Na wszystkich uczniów czekało mnóstwo atrakcji i niespodzianek przygotowanych przez Samorząd Uczniowski. Oprócz zabaw sportowych był także kredowy tor przeszkód, malowanie twarzy i modelowanie balonów, gra „kółko – krzyżyk”, siatkówka balonowa. Uczniowie wraz z wychowawcami mogli także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia klasowe przy kolorowej girlandzie oraz skorzystać z fotobudki 360°. W tym dniu naszą szkołę odwiedzili także wspaniali goście! Byli to żołnierze z Dywizjonu Artylerii Samobieżnej Jednostki Wojskowej 1230 w Siedlcach oraz pracownicy Lasów Państwowych – Nadleśnictwa Sokołów Podlaski. Energii do wspólnej zabawy dostarczył uczniom poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców oraz kiełbaski z grilla przekazane przez Sponsorów. Serdeczne podziękowania kierujemy do: – Pana Krzysztofa Śledzińskiego, Dyrektora Zakładów Mięsnych Sokołów S.A., – Pana Zbigniewa Paczóskiego, właściciela firmy TOPAZ, – Dowódcy 1. Warszawskiej Brygady Pancernej, gen. Bryg. Artura Kozłowskiego, – Dowódcy Dywizjonu Artylerii Samobieżnej z JW 1230 w Siedlcach, ppłk Marka Szymańskiego, – Lasów Państwowych, Nadleśnictwa Sokołów Podlaski, – Pana Sebastiana Florczaka, – Dyrekcji, Nauczycieli, Wychowawców, Pracowników administracji i obsługi, – cudownej i nieocenionej Rady Rodziców, – klasowych Rad Rodziców oraz obecnych Rodziców i Wszystkich, którzy byli razem z nami gotowi do działania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *