Czwórbój lekkoatletyczny
8 maja i 14 mają odbył się Finał Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców. Zawody te łączą szybkość, siłę i wytrzymałość, a rywalizacja odbywa się zarówno indywidualnie, jak i drużynowo. Zawodnicy rywalizowali w czterech dyscyplinach, a ich wyniki przeliczane były na punkty według specjalnych tabel lekkoatletycznych. Bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową i bieg długi (600 m dla dziewcząt i 1000 m dla chłopców).
Miło nam poinformować, iż indywidualnie III miejsca zdobyli:
Merk Amelia z klasy V c
Zdybel Dariusz z klasy VI b
Drużyna dziewcząt zajęła IV miejsce
Drużyna chłopców zajęła III miejsce
Duma, radość i ogromne brawa dla naszych młodych lekkoatletów.






