Aktualności

Czytanie przedszkolakom

Uczniowie klasy 4 C uczestniczyli w wyjściu do Miejskiego Przedszkola nr 5 im. Kubusia  Puchatka w ramach akcji promującej czytelnictwo wśród najmłodszych dzieci.

Podczas wyjścia uczniowie czytali przedszkolakom wybrane bajki i opowiadania. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały czytanych historii, chętnie odpowiadały na pytania dotyczące bohaterów oraz brały udział w krótkich zabawach i rozmowach związanych z treścią książek.

Wizyta przebiegła w miłej i serdecznej atmosferze, dostarczając wielu pozytywnych emocji zarówno starszym, jak i młodszym uczestnikom. Wyjście bylo udane i wartościowe pod względem wychowawczym oraz edukacyjnym.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *