Aktualności

Eko- spektakl

Niedawno klasy 1-3 miały możliwość uczestniczenia w spektaklu ekologicznym ,,Emisja z wysoka”. Nie było to standardowe przedstawienie a konkurs wiedzy o ekologii pt.: ,,Koło natury”. Inspiracją było oczywiście ,,Koło fortuny”! Szczęściarze, którzy zostali wybrani z widowni mieli okazję zmierzyć się z trudnymi pytaniami, a potem zakręcić kołem. Emocje towarzyszące widowni ciężko opisać słowami. Doping był na najwyższym poziomie dźwiękowym. Drużyna, która wygrała teleturniej to uczennice klasy 3a. Nagrodą była ogromna maskotka-kapibara. Jeszcze raz gratulujemy! 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *