Aktualności Klasa 4C z wizytą na poczcie 18 maja, 2026 Magdalena Wierzbicka Dnia 8 maja klasa 4 C udała się na wycieczkę do urzędu pocztowego. Uczniowie poznali zasady nadawania listów i paczek. Wyjście było interesujące i pouczające.