Wycieczka klasy 7A do Liwa
Dnia 15 maja klasa VIIA uczestniczyła w wycieczce do Liwa w ramach programu „Kulturalna szkoła na Mazowszu”. Na początek przewodnik w niezwykle interesujący i niekonwencjonalny sposób przedstawił historię zamku i legendę o „żółtej damie”. Potem podczas gry terenowej poszukiwaliśmy jej trzech pierścieni i poznaliśmy ciekawe zbiory Muzeum Zbrojowni. Po zwiedzaniu, przy pięknej pogodzie, integrowaliśmy się na świeżym powietrzu. Na koniec zjedliśmy „najlepsze w życiu” lody liwskie! Wycieczka była super i już planujemy następną.

















