Zajęcia sportowe z panem Łukaszem Sawickim
Ostatnio naszą szkołę odwiedził wyjątkowy gość – trener Łukasz Sawicki, na co dzień szkoleniowiec w klubie MKS Podlasie Sokołów Podlaski!
Nasi pierwszoklasiści wzięli udział w profesjonalnych zajęciach ogólnorozwojowych z elementami piłki nożnej. Pod czujnym okiem trenera dzieci szlifowały swoją zwinność, koordynację i uczyły się zasad gry zespołowej.
Dziękujemy Trenerowi za profesjonalny trening i zaszczepienie w naszych najmłodszych sportowej pasji. Czekamy na więcej!














