W poniedziałek 25 maja uczniowie klas ósmych uczestniczyli w Dniu Otwartym I LO im. Marii Skłodowskiej-Curie. Podczas spotkania Natalia Filiks, uczennica klasy VIII A odebrała nagrodę za III m w II Powiatowym Konkursie Literackim pod tytułem „Znam Zemstę Aleksandra Fredry”. Gratulacje!