Dnia 22.05.2026r. poczet sztandarowy SP6 oraz uczniowie klasy VIB i VIIA reprezentowali naszą szkołę w uroczystościach związanych ze straceniem bohaterów powstania styczniowego – ks. Stanisława Brzóski i Franciszka Wilczyńskiego. Dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły!