Wycieczka klas drugich do Warszawy
W piątek, 22 maja 2026 r. wybraliśmy się na wycieczkę do Warszawy
Na początku udaliśmy się do Muzeum Narodowego, gdzie uczestniczyliśmy w bardzo ciekawych lekcjach muzealnych o następujących tematach: „W świecie barw”, „Żywe obrazy” oraz „Pory roku i pory dnia”. Oprócz zwiedzania muzeum i podziwiania pięknych obrazów, mieliśmy przyjemność wykonać wiele ciekawych eksperymentów związanych ze sztuką
Kolejnym punktem programu był przepyszny obiad w restauracji Sos i Ser
Świetnym pomysłem okazał się spontaniczny spacer po Parku Saskim oraz podziwianie na żywo zmiany warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza
Na koniec pojechaliśmy do Mini City, gdzie mogliśmy doświadczyć, jak wygląda dorosłe życie. Wcielaliśmy się w różne zawody i zarabialiśmy pieniądze, za które kupiliśmy drobne pamiątki
Wróciliśmy bardzo zadowoleni i troszeczkę zmęczeni!











































