Aktualności

Wycieczka klas drugich do Warszawy

W piątek, 22 maja 2026 r. wybraliśmy się na wycieczkę do Warszawy

Na początku udaliśmy się do Muzeum Narodowego, gdzie uczestniczyliśmy w bardzo ciekawych lekcjach muzealnych o następujących tematach: „W świecie barw”, „Żywe obrazy” oraz „Pory roku i pory dnia”. Oprócz zwiedzania muzeum i podziwiania pięknych obrazów, mieliśmy przyjemność wykonać wiele ciekawych eksperymentów związanych ze sztuką

Kolejnym punktem programu był przepyszny obiad w restauracji Sos i Ser

Świetnym pomysłem okazał się spontaniczny spacer po Parku Saskim oraz podziwianie na żywo zmiany warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza

Na koniec pojechaliśmy do Mini City, gdzie mogliśmy doświadczyć, jak wygląda dorosłe życie. Wcielaliśmy się w różne zawody i zarabialiśmy pieniądze, za które kupiliśmy drobne pamiątki

Wróciliśmy bardzo zadowoleni i troszeczkę zmęczeni!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *