Aktualności

Żywa lekcja przyrody w klasach pierwszych

Dziś klasy pierwsze miały wyjątkową, żywą lekcję przyrody.

Odwiedzili nas niezwykli goście – pyton królewski o imieniu Bąbelek oraz agama brodata. Uczniowie dowiedzieli się, gdzie żyją te zwierzęta, co jedzą oraz co najbardziej lubią.

To było ciekawe i pełne emocji spotkanie, które na długo zostanie w naszej pamięci.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *