Żywa lekcja przyrody w klasach pierwszych
Dziś klasy pierwsze miały wyjątkową, żywą lekcję przyrody.
Odwiedzili nas niezwykli goście – pyton królewski o imieniu Bąbelek oraz agama brodata. Uczniowie dowiedzieli się, gdzie żyją te zwierzęta, co jedzą oraz co najbardziej lubią.
To było ciekawe i pełne emocji spotkanie, które na długo zostanie w naszej pamięci.




















































