Pierwszaki wizytą w Straży Pożarnej
Mogliśmy zobaczyć różne sprzęty i samochody strażackie. Odwiedziliśmy też dyżurkę i dowiedzieliśmy się, jak prawidłowo wzywać pomoc oraz co powiedzieć podczas zgłoszenia alarmowego.
Największe wrażenie zrobił na nas symulator pożaru — zadymiony pokój, z którego trzeba było bezpiecznie wyjść. Dzięki temu nauczyliśmy się, jak zachować się podczas pożaru i jak ważne jest zachowanie spokoju.
To była bardzo ciekawa i pouczająca wycieczka!




























