Pasowanie na ucznia klasy pierwszej.

11 października odbyła się w naszej szkole wielka uroczystość dla naszych pierwszaków – pasowanie na ucznia.  To ważne wydarzenie nie tylko dla naszych najmłodszych podopiecznych, ale także dla ich rodziców, którzy licznie przybyli do naszej szkoły.

Dzieci zaprezentowały część artystyczną, podczas której widzowie mogli przenieść się do bajkowej krainy, wysłuchać piosenek o tematyce szkolnej oraz recytacji wierszy. Wszystkich zebranych powitał pan dyrektor, Kazimierz Soszka. Najważniejszym momentem spotkania było uroczyste pasowanie na ucznia klasy pierwszej. Uczniowie przystąpili do ślubowania – obiecali pracować przykładnie, być dobrymi uczniami i kolegami, oraz przynosić dumę szkole, rodzicom  i nauczycielom. Pan dyrektor każdego ucznia z osobna pasował przy pomocy specjalnego ołówka, a Pani dyrektor wręczyła imienne dyplomy.

Wszystkim naszym pierwszakom życzymy szczęścia w tej nowej drodze ich życia i życzymy sukcesów.