Dyskoteka karnawałowa

Dnia 1.03.2022r. Samorząd szkolny w porozumieniu z dyrekcją zorganizował dyskotekę karnawałową dla klas 1-3 oraz 4-7. Jako pierwsi mieli okazje bawić się najmłodsi uczniowie. Dla pierwszaków i uczniów klas drugich była to nie lada gratka, gdyż była to ich pierwsza dyskoteka w SP6! Długi czas pandemii uniemożliwił zorganizowanie tego typu imprezy, dlatego też zabawa po tak długim czasie izolacji była wyśmienita. Bardzo dziękujemy animatorkom z klas 7 oraz P. Zuzannie za poprowadzenie tańców i zabaw na parkiecie. Najmłodszym uczniom wybitnie spodobało się przeciąganie liny. Drudzy w kolejności byli uczniowie klas 4-7, również w tej grupie nie brakowało tancerzy spragnionych dobrej zabawy. Dyskoteka zakończyła się o godz. 20.