Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023.

W końcu nadszedł długo wyczekiwany przez nas dzień – 1 września 2022! Z radością mogliśmy się w końcu spotkać całą Społecznością Szkolną, aby wspólnie cieszyć się z inauguracji nowego roku szkolnego 2022/2023. Po ogólnym spotkaniu na sali gimnastycznej oraz występach artystycznych przygotowanych przez naszych kolegów i koleżanki, udaliśmy się z naszymi wychowawcami do pięknych i kolorowych sal, w których mogliśmy się ze sobą przywitać po wakacjach, a także otrzymaliśmy kilka ważnych informacji dotyczących organizacji pracy szkoły. Pragniemy serdecznie przywitać naszych najmłodszych kolegów i koleżanki z klas I, którzy już dziś rozpoczęli bardzo ważny etap w swoim życiu. Nie martwcie się, wspólnie z Dyrekcją, nauczycielami i wychowawcami postaramy się, abyście czuli się dobrze i bezpiecznie w murach naszej kochanej szkoły! Życzymy wszystkim uczniom dużo radości, wielu przyjaciół, motywacji do pracy oraz bardzo dobrych wyników w nauce. Powodzenia!