Aktualności

NOC W SZKOLE – EDYCJA WIOSENNA

Noc w Szkole – nocowanie w SP6 – edycja wiosenna już za nami!! 10 marca odbyła się w naszej szkole, zgodnie z tradycją, Noc w Szkole. Wzięło w niej udział 70 chętnych uczniów z klas IV – VIII, którzy w I semestrze tego roku otrzymali wzorowe lub bardzo dobre  oceny z zachowania. Opiekunami w czasie imprezy były Panie: Agnieszka Mikołajczuk, Grażyna Choma, Joanna Puchalska, Olga Rusinek, Magdalena Wierzbicka, Karolina Olszewska.

Noc przebiegła bardzo intensywnie i …. szybko. Zaczęła się od spotkania z dwoma zaproszonymi gośćmi – panem Marcinem Zawadzkim i jego  podopiecznymi – Julką i Antkiem oraz panem Konradem Ładą. Pan Marcin Zawadzki jest trenerem zapasów, członkiem Klubu Sportów Walki Sokół, a pan Konrad Łada jest trenerem personalnym w Energy Family Club i Mistrzem Polski 2019 w Kulturystyce i Fitness. Panowie opowiedzieli o swoich sportowych pasjach, zdrowym odżywianiu, zaprezentowano także ćwiczenia z zapaśniczego treningu. Wszyscy wzięli udział w challenge – sumiennie ćwiczyli robiąc przysiady. Nie obyło się również bez tańców – pełna integracja  przy dźwiękach belgijki i swingu w uliczce.

Po sportowo – tanecznych zabawach podzieleni na grupy uczniowie wykazali  się talentami plastycznymi – wykonali plakaty promujące swoją kochaną „Szóstkę”   – hasło przewodnie prac – SCHOOL IS COOL. Kreatywność uczniów przerosła oczekiwania!!!  Wykonane plakaty będą ozdobą szkolnych korytarzy. Końcówka nocy to czas relaksu, cichych rozmów, gier planszowych, oglądania filmu, a dla tych bardzo zmęczonych – spotkanie z Morfeuszem.

Kolejna Noc w Szkole za nami!!! Dziękujemy!!! Do zobaczenia!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *