Aktualności

„Wartościowe opowieści -Rodzina moją pierwszą szkołą miłości”

Konkursie „Wartościowe opowieści -Rodzina moją pierwszą szkołą miłości”, organizowany przez Szkołę Podstawową im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Kosowie Lackim.  Do konkursu przystąpiło 39 szkół z diecezji drohiczyńskiej i spoza niej, udział wzięło 309 uczniów.

Celem konkursu było kultywowanie duchowego dziedzictwa Kardynała Stefana Wyszyńskiego, a także kształtowanie postaw i promowanie wartości chrześcijańskich. Konkurs miał również na celu  zachęcenie rodziców i wychowawców do rozmów z dziećmi na temat wartości rodziny w ich życiu.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klas

1b Oliwier Dzieciątko

1c Natalia Kisielińska,  Maciej Mazur.

2a Aleksandra Rusiniak

3c Natalia Lech,  Martyna Ostrowska.

Wyróżnienie otrzymał Maciej Mazur z kl. 1 c.

Podsumowanie konkursu na stronie diecezji drohiczyńskiej

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *