FINAŁ SZKOLNEGO FESTIWALU TALENTÓW

Dnia 05.06.2023r. odbył się uroczysty Finał Szkolnego Festiwalu Talentów. W tym roku  szkolnym festiwal cieszył się wyjątkowym zainteresowaniem. Eliminacje odbyły się w 8 kategoriach: język polski – recytacja, matematyka – wiedza /klasy III i V/, muzyka – śpiew, taniec, sport, plastyka, inny talent. Uczestnicy oceniani byli w 3 grupach wiekowych. Łącznie chęć zaprezentowania swoich talentów zgłosiło ponad 120 uczniów, a 30 uzyskało tytuł finalisty. Zwycięzcy zaprezentowali swoje talenty przed całą społecznością szkolną i otrzymali atrakcyjne nagrody ufundowane przez Dyrektora Szkoły – Kazimierza Soszkę.

Finaliści to:

język polski – recytacja:

Michał Wysokiński IIIC, Dariusz Zdybel IIIB, Julia Kowalczyk IVA, Iga Zdybel VIC

matematyka – wiedza klasy III i V :

Nikola Jurczak IIIB, Michał Maliszewski IIIC, Kamil Ratyński IIIC

Zuzanna Kuc VC, Julian Szumski VB, Dawid Wyrozębski VC

taniec:

Maja Chendoszko IVC, Lena Pskiet IIC, Julia Tchórzewska IVB

muzyka – śpiew:

Michalina Kozłowska IIB, Nicola Maxwell IVA, Róża Olędzka IIB, Aleksandra Zawadzka IIIA, Iga Zdybel VIC

sport:

Viktoria Bocian IVB, Malwina Bojar IA, Antoni Dmowski IIB

inny talent:

Agata Piotrowicz IIC, Michał Wysokiński IIIC

plastyka:

klasy I – II : Milena Karakula IIB, Laura Retko IB, Marcelina Zawadzka IA

klasy III – IV: Anna Buczyńska IVB, Nikodem Cegiełka IIIA, Jakub Kierył IIIA

klasy V- VIII: Maja Tomczuk VIII A

Wielkie gratulacje dla wszystkich !!! Cieszymy się, że nasi uczniowie tak licznie i chętnie zaprezentowali swoje pasje, umiejętności i zdolności. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć  w galerii.