„Jak Superbohater walczy z HEJTEM”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt. „Jak Superbohater walczy z HEJTEM” został rozstrzygnięty! Był on ogłoszony w ramach działań profilaktycznych. Celem konkursu było zainteresowanie dzieci promocją działań przeciwstawiających się zjawisku cyberprzemocy i mowy nienawiści. Organizatorzy chcieli w ten sposób zwrócić uwagę na prawne konsekwencje niewłaściwych zachowań w sieci oraz uwrażliwić uczniów na właściwe zachowanie się w cyberprzestrzeni.

Z przyjemnością oglądaliśmy kreatywne pomysły młodych uczestników przelane na papier. Mamy nadzieję, że dzieci dalej będą rozwijać swoją plastyczną twórczość.

A oto laureaci:

I miejsce – Olga Wyszomierska, kl. 5B

II miejsce ex aequo – Daria Kosieradzka, kl. 6B, Natalia Lech, kl. 4C

III miejsce – Gabriela Kryszczuk, kl. 4A

Dyplomy oraz nagrody zostaną wręczone zwycięzcom podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego, 23 czerwca.