Wieczór poezji

1 grudnia 2023r. w Szkole Podstawowej nr 6 im. Pawła Kamińskiego odbył się „Wieczorek poetycki”. Uczniowie montażem słowno-muzycznym przybliżyli sylwetki i twórczość kilku regionalnych poetów piszących o Sokołowie Podlaskim. Wręczono nagrody uczestnikom konkursów: poetyckiego ”Sokołów Podlaski słowem malowany” i plastycznego ,, Kartka pocztowa dla Jubilata”. Na zakończenie zaprezentowano wiersze napisane przez uczniów. W ten sposób uczczono Jubileusz 600-lecia Nadania Praw Miejskich Miastu Sokołów Podlaski.

Wyniki konkursu poetyckiego ”Sokołów Podlaski słowem malowany” skierowanego dla uczniów klas IV –VIII.

W kategorii klas IV-VI

1miejsce Michał Stelmaszczuk

2 miejsce Zuzanna Materska

3 miejsce Zuzanna Kondraciuk

Wyróżnienie Martyna Ostrowska

W kategorii klas VII-VIII

I miejsce Maja Sapieja

II miejsce Wiktoria Pec

III miejsce Szymon Stelmach

Zwycięzcy konkursu plastycznego ,, Kartka pocztowa dla Jubilata” w kategorii

klas I-III

I miejsce Wiktor Tur

II miejsce Lena Gębicka

III miejsce Zuzanna Rusinek

Wyróżnienia: Michalina Kozłowska i Zuzanna Zajadacz

klas IV-VIII

I miejsce Anna Buczyńska

II miejsce Anna Paplińska

III miejsce Zuzanna Kondraciuk

Wyróżnienia otrzymali: Natasza Witkowska, Maria Brzozowska, Piotr Jaszczuk, Viktoria Bocian, Malwina Szulc.

Gratulujemy zwycięzcom!