Spotkanie autorskie z panią Bożeną Mrozowską-Gozdołek

Ostatnio mieliśmy okazję gościć panią Bożenę Mrozowską-Gozdołek, pisarkę oraz pracownicę Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sokołowie Podlaskim. Pani Bożena poprowadziła warsztaty dla uczniów klas 4 i 6. Opowiadała w jaki sposób powstaje książka, o swojej twórczości literackiej, a w szczególności o ostatniej powieści dla dzieci i młodzieży ,,Anula z bidula”. Dzieci zapoznały się z fragmentami powieści. Miały również okazję zobaczyć inne książki napisane przez autorkę, tj. tomiki poezji, zbiory opowiadań o treści religijnej, teksty związane z Mazowszem. Wszystkie książki autorki można wypożyczyć w Miejskiej Bibliotece Publicznej, a już niedługo ,,Anula z bidula będzie dostępna w naszej bibliotece szkolnej.