Pasowanie na ucznia Szkoły Podstawowej nr 6 w Sokołowie Podlaskim.

Dnia 28.10.2021 r. w Szkole Podstawowej nr 6 odbyło się pierwsze święto naszych nowoprzyjętych uczniów. Oficjalnie w progi szkoły zostało przyjętych sześćdziesięciu uczniów z trzech oddziałów klasowych. Ze względu na zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny  każda z klas pierwszych odbyła pasowanie oddzielnie. Uczniowie klas V i II przygotowali zagadki i zadania w celu sprawdzenia umiejętności i sprawności naszych pierwszoklasistów. Wszystkie klasy przeszły sprawdzian wzorowo. Występy zakończono uroczystym ślubowaniem  i z rąk Pana Dyrektora wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy. Znalazła się też chwila na zapozowanie z ogromnym ołówkiem oraz koleżankami i kolegami z klasy. Na zakończenie w sali lekcyjnej czekał słodki poczęstunek .

zdjęcia klasa 1c

zdjęcia klasa 1a