Aktualności

SZKOLNY FESTIWAL TALENTÓW 2022!!!

Zgodnie z tradycją naszej szkoły rozpoczynamy Szkolny Festiwal Talentów. Jak co roku celem festiwalu jest prezentacja własnych zainteresowań, talentów, umiejętności, hobby, zachęcanie do szukania swoich mocnych stron, wzmocnienie poczucia własnej wartości, wskazanie różnych form aktywności i możliwości spędzania wolnego czasu.

W tym roku,  chęć zaprezentowania swoich talentów zgłosiło bardzo wielu uczniów. Cieszymy się, że  impreza spotkała się z tak dużym zainteresowaniem i … że mamy tylu utalentowanych wychowanków!

Eliminacje odbędą się w  trzech grupach wiekowych w kategoriach: wiedza /język angielski/, wiedza /matematyka – klasy III/, muzyka /śpiew/, taniec, sport, recytacja /język polski/, plastyka, inny talent. Rozpoczęliśmy  je w czwartek dn. 17.03.2022r. … w kategorii muzyka – śpiew!

Do finału zakwalifikowane zostaną osoby, które najlepiej zaprezentują swoje umiejętności.

Na bieżąco na facebooku będziemy umieszczać zdjęcia i relacje z eliminacji w poszczególnych kategoriach. Zachęcamy dzieci i rodziców do śledzenia przebiegu naszego Szkolnego Festiwalu Talentów!

Maria Bielińska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *