Aktualności

Orszak Trzech Króli

Dnia 6 stycznia uczniowie i nauczyciele naszej szkoły wzięli udział w kolejnym już, piątym Orszaku Trzech Króli. Hasło przewodnie tegorocznego orszaku to ,, Dzień dziś wesoły’’. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Po Mszy uczestnicy przeszli w barwnym korowodzie, ulicami naszego miasta. Uczniowie naszej szkoły maszerowali przebrani w stroje aniołków, pasterzy, królów i diabełków. Na trasie korowodu zostały odegrane scenki dotyczące wydarzeń biblijnych. Ksiądz Mirosław Puchacz, uczący w naszej placówce brał aktywny udział w orszaku, będąc jednym z trzech króli.

Pomimo niesprzyjającej aury ulicami miasta przeszło wielu mieszkańców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *