Aktualności

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W SOKOŁOWSKICH KOŚCIOŁACH

W dwie kolejne niedziele, 13.11.2022r. i 20.11.2022r. „ prezentowaliśmy „naszą szóstkową niepodległościową opowieść” w sokołowskich kościołach – Sanktuarium Miłosierdzia Bożego i  Konkatedrze NSNMP. Uczniowie naszej szkoły przygotowali także oprawę mszy świętej.  W nabożeństwie  uczestniczyło wielu członków rodzin uczniów występujących w akademii  –  rodzice, dziadkowie,  rodzeństwo.  Starsze i  młodsze pokolenie wspólnie przeżywało  chwile – najpierw utraty, a potem odzyskania niepodległości.

Składamy serdeczne podziękowania ks. prałatowi Andrzejowi Krupie,  ks. proboszczowi Krzysztofowi Kisielewiczowi i ks. Danielowi Jankowskiemu za wielką serdeczność i upominki, którymi obdarowali występujące dzieci.

Dziękujemy rodzicom za pomoc,  a dzieciom za przepiękny występ i niezwykłe emocje! Cieszymy się,  że program zaprezentowany przez naszą szkołę spotkał się z tak dużym uznaniem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *