Dzień Dziecka

We wtorek, 31 maja 2023 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka, który przygotował i przeprowadził Samorząd Uczniowski.

Na początku Pani Dyrektor przywitała nas serdecznie i zaprosiła do wspólnej zabawy na przygotowanych stanowiskach.

Na terenie szkoły czekały na nas liczne atrakcje: balonowa girlanda i pamiątkowe zdjęcia klasowe z gadżetami, platforma Selfie 360°, mega bańki mydlane, modelowanie balonów, malowanie twarzy i brokatowe tatuaże, gry XXL, tańce integracyjne oraz pyszne lody i popcorn. Uczestniczyliśmy w zabawach sportowych: drużynowe przeciąganie liny, skoki na skakankach, kredowy tor przeszkód, siatkówka plażowa, piłka nożna, skoki w workach, bieg na nartach oraz rzuty do celu. Aby nabrać sił do dalszej zabawy, udaliśmy się do swoich sal na słodki poczęstunek oraz kiełbaski z grilla. Następnie braliśmy udział w warsztatach plastycznych i malowaliśmy portrety naszych nauczycieli i wychowawców. Największym zainteresowaniem cieszyły się dmuchańce oraz spotkanie z zaproszonymi gośćmi: policją i strażą pożarną!

Składamy serdeczne podziękowania za okazaną życzliwość, poświęcenie, wsparcie i nieocenioną pomoc przy organizacji imprezy z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole!

Dziękujemy:

– Panu Krzysztofowi Śledzińskiemu, Dyrektorowi Zakładów Mięsnych Sokołów S.A.,

– Panu Zbigniewowi Paczuskiemu, właścicielowi firmy TOPAZ,

– Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sokołowie Podlaskim,

– Komendzie Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim,

– I Liceum Ogólnokształcącemu im. Marii Skłodowskiej – Curie w Sokołowie Podlaskim,

– Domowi Miłosierdzia Caritas im. Jana Pawła II w Sokołowie Podlaskim,

– Panu Sebastianowi Florczakowi,

– Panu Tomaszowi Grzelakowi,

– Panu Adamowi Wesołowskiemu,

– ks. Danielowi Jankowskiemu,

– Dyrekcji, Nauczycielom, Wychowawcom, pracownikom administracji i obsługi,

– cudownej Radzie Rodziców, której przewodniczy Pani Agata Mosiej,

– klasowym Radom Rodziców

oraz obecnym Rodzicom i Wszystkim, którzy byli dziś z nami gotowi do działania!