Aktualności

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

Zakończenie roku szkolnego to z pewnością najbardziej wyczekiwany moment. 23 czerwca 2023r. o godzinie 8.30 dla uczniów z klas 1-3 zabrzmiał ostatni dzwonek oznaczający uroczyste zakończenie. Do sali wprowadzono sztandar Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Pawła Kamińskiego. Odśpiewano hymn państwowy, po którym nastąpiło przekazanie sztandaru nowym reprezentantom pocztu.

Część artystyczna została przygotowana przez uczniów z klas trzecich. Dzieci w humorystyczny sposób podsumowały zdobyte w szkole umiejętności. Nie zabrakło ciepłych słów, podziękowań a także oprawy muzycznej w wykonaniu szkolnego zespołu wokalno-instrumentalnego ”Szósteczka”.

Dyrektor pan Kazimierz Soszka rozdał nagrody uczniom, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce. Podkreślił znaczenie pierwszego etapu nauki szkolnej w odkrywaniu świata. Jednocześnie życzył dalszych sukcesów oraz udanych i bezpiecznych wakacji. Na zakończenie poinformował o przejściu na emeryturę.

Pani Grażyna Murawska – wicedyrektor szkoły podziękowała Panu Dyrektorowi za zaangażowanie i poświęcenie. Życzyła aby wszystkie plany i marzenia, odkładane na później, spełniały się właśnie teraz.

 Podziękowaniom nie było końca, uczniowie i przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego dołączyli się do życzeń. Dzień pełen gratulacji i wzruszeń wpisał się w historię tej szkoły.

Życzymy wszystkim udanych wakacji! Mamy nadzieję, że pomogą zregenerować siły i pozwolą z ochotą i zapałem spotkać się za dwa miesiące w nowym roku szkolnym 2023/2024.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *