Aktualności

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/24

Rozpoczęcie roku szkolnego to ważny dzień w życiu każdego ucznia. Dziś, 4 września 2023 roku uroczyście pożegnaliśmy wakacje i przywitaliśmy nowy rok szkolny 2023/2024. Wielu z nas przybyło do szkoły z optymistycznym nastawieniem i ogromnym zapałem do pracy.

Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu państwowego. Następnie głos zabrała Dyrektor Szkoły – Pani Grażyna Murawska, która przedstawiła Wicedyrektora Panią Marzennę Nurzyńską. Pani Dyrektor serdecznie powitała wszystkich uczniów – w szczególności tych, którzy po raz pierwszy przyszli do naszej szkoły oraz rodziców i grono pedagogiczne. Po zaprezentowaniu krótkiego programu artystycznego w wykonaniu uczniów klas trzecich, udaliśmy się do sal lekcyjnych na krótkie spotkania z wychowawcami. 

Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów, wytrwałości, ciekawych doświadczeń oraz radosnych chwil spędzonych w naszej szkole.

Najserdeczniejsze gratulacje kierujemy do Dyrekcji Szkoły, życząc powodzenia oraz  efektywnej pracy, która przyniesie owoce wychowawcze i edukacyjne na lata!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *