PROJEKT EDUKACYJNY  „EKO AKCJA”

We wrześniu uczniowie klas I-III wzięli udział w projekcie edukacyjnym „Eko Akcja” zorganizowanym przez Miasto Sokołów Podlaski. Celem projektu było poszerzenie wiedzy dzieci na temat ochrony powietrza. Dzieci poznawały przyczyny powstawania zanieczyszczeń powietrza i smogu. Dowiedziały się czym jest niska emisja i jak walczyć z zanieczyszczeniami.

W ramach projektu uczniowie obejrzeli on-line spektakl ekologiczny „Kolory Miasta” w wykonaniu Teatru Kultureska, uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych zorganizowanych przez swoich nauczycieli oraz wzięli udział w konkursie plastycznym „STOP SMOG”.

Wyróżnione prace można będzie obejrzeć on-line lub na żywo w Urzędzie Miasta w Sokołowie Podlaskim od 12.10.2021r

Podsumowanie projektu odbędzie się w Urzędzie Miasta około 15 października. Wówczas pojawią się nowe informacje i zdjęcia.  Proszę śledzić naszą stronę.