Aktualności

Pani Agnieszka Tyszka gościła w naszej szkole.

Naszą szkołę odwiedził dziś szczególny gość, pani Agnieszka Tyszka, autorka książek dla dzieci. Pani Agnieszka spotkała się z uczniami i porozmawiała z nimi o swojej twórczości oraz pytała słuchaczy o ich preferencje czytelnicze. Dzieci chętnie opowiadały o swoich ulubionych książkach.

Pani Agnieszka opowiedziała dzieciom o wyobraźni, która jest bardzo potrzebna w zawodzie pisarza. Czytała fragmenty swoich powieści, a mali słuchacze zadawali pytania do poznanych fragmentów, próbowali odgadnąć jaki może być dalszy ciąg opowieści.

W części warsztatowej spotkania uczniowie wykonali ,,receptę na książkę” dla bliskiej osoby. Wymyśliły tytuł oraz opowiedziały dla kogo książka może być przeznaczona i na co może pomóc.

Podczas spotkania można było nabyć książki pani Agnieszki Tyszki, na których autorka złożyła podpis wraz z dedykacją.

 

Dwie godziny minęły bardzo szybko.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za spotkanie.

Serdeczne podziękowania należą się pani Elżbiecie Filipczuk za współorganizowanie wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *